PuriVent SILO filter voor afzuigkap met schacht - 650 m3/h - Ø120mm
Artikelnummer: | PVS650-150 |
EAN: | 8719326655123 |
SKU: | PVS650-150 |
- Officiële dealer van dit product
- 1500+ klanten geven ons een 9.2 waardering
- Gratis retour binnen 30 dagen
- Gratis advies van experts

Korte productomschrijving
PuriVent SILO filter voor afzuigkap met schacht voor een maximale capaciteit van 650 m3/h - aansluiting Ø 120mm
PuriVent SILO filter - afzuigkap met schacht - 650 m3/h - Ø120mm
De PuriVent Silo filter is geschikt voor een afzuigkap met een maximale afzuigcapaciteit van 650 m³/h. Het Filter heeft een aansluitdiameter van Ø120 mm en kan gemonteerd worden in smalle schachten vanaf 180 x 180 mm (op de uitblaas aansluiting van de afzuigkap).
De PuriVent Silo filters verwijderen niet alleen kookgeuren, maar zuiveren ook de lucht die door het filter gaat van o.a. virussen, bacteriën, schimmels, pollen en allergenen. Dit verhoogt de totale luchtkwaliteit in je (open) keuken.
Het filter zorgt er ook voor dat tot wel 99% van de kookgeuren in je keuken worden verwijderd. Ook is dit filter uitgerust met een luchtstroom sensor en wordt automatisch ingeschakeld wanneer de afzuigkap aan wordt gezet en schakelt weer uit zodra de afzuigkap wordt uitgezet.
Deze 'Friendly filters' recirculeren de lucht in je woning, hierdoor verlies je tijdens het gebruik van de afzuigkap dus geen warme of gekoelde lucht.
Specificaties:
- Capaciteit: maximaal 650 m3/h
- Afmeting schacht/schoorsteen: minimaal 180x180mm
- Luchtzuivering tot 99%
- Zelf reinigend (onderhoudsvrij)
- Laag energieverbruik: 3,5 kW op jaarbasis
- Drukverschil (bij 2 m/s luchtstroom): 100 Pa
- Actieve koolstof
- Schakelt automatisch aan/uit
- VDE en IUTA Keurmerk en Olfasense certificaat
- 5 jaar garantie
- Wordt geleverd inclusief: adapter 120-150mm, verloopstekker 3-voudig en afdichtings ringen + klemband.
Keurmerken:
Alle PuriVent filters worden geproduceerd in Duitsland en zijn (als ENIGE Plasmafilter in Nederland) door de instituten VDE en IUTA uitgebreid gekeurd en veilig bevonden (geen OZON uitstoot).
Het Olfasense instituut heeft de filters ook uitgebreid getest op de verwerking van extreme geuren, deze worden al bij de eerste keer door het filter met 95% gezuiverd.
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review